preloder
The Best Life... z pasji do pomagania

NASZE AKCJE

CZYM JEST THE BEST FESTIWAL?

To już kolejna autorska akcja Adriana Beściaka organizowana przez ekipę The Best Life „w drodze po pomoc”. „The Best Festiwal” to wyjątkowa impreza, która łączy w sobie widowisko muzyczne na najwyższym poziomie z akcją charytatywną. Ma na celu zebranie jak największej ilości pieniędzy dla chorych dzieci, środki ze zbiórki i licytacji zostaną wykorzystane najlepiej jak to możliwe. Działania poczynione za pomocą zebranych środków bez wątpienia sprawią, że na twarzach dzieci, których los nie oszczędza, pojawiać się będzie uśmiech. Ważnym aspektem The Best Festiwal niewątpliwie jest integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi. 

Na różnego rodzaju koncertach lub festiwalach organizatorzy często zapominają o takich osobach jak niepełnosprawni. My chcemy to zmienić! Planujemy wydzielenie specjalnej strefy, która będzie się znajdować najbliżej sceny tak, aby osoby niepełnosprawne miały zapewniony komfort oraz bezpieczeństwo podczas trwania koncertów. 

W organizację wydarzenia zaangażowało się bardzo wiele osób, firm oraz organizacji. Udział w koncercie zapowiedzieli rewelacyjni artyści reprezentujący głównie środowisko Hip-Hopowe, ale również inne style muzyczne. Z założenia The Best Festiwal ma się stać imprezą cykliczną i co roku skupiać w Rzeszowie wykonawców oraz fanów muzyki, którzy mają ogromne serca i pragną wspierać szczytny cel, jakim jest pomoc potrzebującym.

THE BEST FESTIWAL W OBIEKTYWIE

  • THE BEST FESTIWAL 2017
  • THE BEST FESTIWAL 2018